Masza Sadowska Kawka 300x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Miałam okazję współpracować z Anetą przy okazji DUŻEGO remontu mieszkania. Zmieniałam układ i styl wnętrza. Już w pierwszych minutach konsultacji Aneta dała mi nową perspektywę i pomysły, które wprowadziłam zanim jeszcze zaczął się remont. Sprawdziły się i zostały!
Dzięki Anecie zyskałam zupełnie nowe spojrzenie na swoje mieszkanie i to, jak mogę je zmienić. Dostałam wiele inspiracji, linków, propozycji, a do tego proste i odkrywcze podpowiedzi jak sprawdzić nowy pomysł na umeblowanie mieszkania bez konieczności dźwigania mebli. Ta metoda – jest dla mnie absolutnym hitem!!!

Współpraca z Anetą to przyjemność, która niweluje stres związany z remontem. Daje od siebie 200% zaangażowania, przyjazną atmosferę, tony pomysłów i inspiracji. Dogłębnie bada potrzeby klienta i odpowiada na nie. Jednocześnie zachowuje wysoką dbałość o funkcjonalność i estetykę proponowanych rozwiązań.
Pomimo, iż sama lubię urządzać wnętrza (własne i innych), dzięki Anecie zyskałam zupełnie nową perspektywę i miałam okazję dokonać zmian, o których sama bym nie pomyślała.

Masza Sadowska-Kawka, Warszawa, www.careertree.pl, @szczesliwawpracy

DSC 3113 200x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Polecam współpracę z Panią Anetą, duża wiedza i wyczucie estetyki. Skutecznie wspiera na każdym etapie metamorfozy mieszkania, począwszy od doboru odpowiedniego koloru i rodzaju farby po dodatki i akcesoria do każdego pomieszczenia w mieszkaniu. Znajduje funkcjonalne rozwiązania, świetnie łączy je z gustem i stylem oraz wygodą domowników. Działa sprawnie i z dużą pogodą ducha, optymizmem, co sprawia, że nawet remont staje się przyjemny!

Ewa Manthey, Agent Nieruchomości, Poznań, www.remaxexperts.pl

1921255 312829755565293 5344218548033107008 o 200x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Miałam przyjemność poznać Anetę i skorzystać z jej pomocy przy zmianie wnętrza. Jestem bardzo zadowolona z usługi – znakomita współpraca oraz fachowe i rzetelne podejście do tworzenia projektów.
Aneta ma głowę pełną ciekawych rozwiązań na które byśmy sami nigdy nie wpadli.
Jeżeli ktoś się zastanawia, to przestańcie – zaoszczędzicie mnóstwo czasu i pieniędzy również! No i niepotrzebnych nerwów, a otrzymacie coś, czego się nawet nie spodziewacie.

Dziękujemy Aneta1f618 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Beata Nowakowska, Poznań

Waldek Kochanek biznesowe 0010small 200x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci
Nasza współpraca miała rozpocząć się przy innym projekcie, ale Aneta nie miała wówczas mocy przerobowych. Przy kolejnym się udało, miał być szeroki Home Staging, z uwagi na chęć sprzedaży przedmiotowej kawalerki w centrum Poznania.
Aneta przygotowała świetny projekt po uzyskaniu wskazówek, zakresu i celu projektu. Fachowo i rzetelnie pomogła też w jego realizacji.
Efektem była totalna metamorfoza, po której mieszkanie nabrało spójności, nowoczesnego charakteru i stało się na tyle fajne i przytulne, że sam chętnie bym w nim zamieszkał. Ale co lepsze sprzedało się za cenę wyższą niż rynkowa i wyższą niż oczekiwałem, za co mega dziękuję! 🙂

Waldemar Kochanek, Inwestor na rynku nieruchomości, Poznań
Lider wielkopolskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik 

Mariola 300x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Słyszeliście kiedyś by nie zaczynać znajomości od alkoholu?

Może to i prawda, ale moja znajomość z Anetą zaczęła się od butelki czerwonego wina wypitej w nocy podczas branżowej konferencji. Ale jak to? Wyobraź sobie elegancki bankiet po części szkoleniowej. Duże, okrągłe stoły i około 200 osób – pasjonatów nieruchomości, szczęśliwych z powodu spotkania.

Nie przesadzam – był to zjazd u Piotra Hryniewicza, a one zawsze mają atmosferę nieporównywalną z żadną inną konferencją. Było to jakieś… 3 lata temu. Przy stole zawsze trafiają się osoby, których jeszcze nie znamy – i tak samo było i tym razem. Nie znałyśmy się z Anetą 🙂

Nie wiem jak to się stało, ale od kolacji całkiem płynnie przeszłyśmy do tej butelki wina i od razu zyskałyśmy poczucie pokrewieństwa dusz! Od tego czasu bardzo się zaprzyjaźniłyśmy i wspieramy na ile potrafimy.

Aneta to projektantka wnętrz o ogromnym talencie oraz wyczuciu kolorów i stylu. Jej wnętrza – są niezwykle, znajomość „tego co w sklepach” – imponująca, a rozsądek i taka swoista „praktyczność” – bardzo przydatna.

Wspólnie stworzyłyśmy moje nowe  biuro, studio nagrań i sypialnię w jednym – to Aneta zaprojektowała to wnętrze, uważnie słuchając moich niespójnych wywodów o potrzebach i ubierając to w harmonijną całość. Przemaglowałam ją nawet odnośnie kolorów pasującej pościeli 😀

Żałuję tylko, że nie wszystkie pomysły udało nam się zamknąć w jednym pomieszczeniu – wybór to nie jest najłatwiejsza rzecz! Dla mnie ważne jest, że całość jest piękna, funkcjonalna  i spełnia moje wszystkie potrzeby. Właściwie, to jestem zachwycona 2764 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Mariola Kędzierska, Katowice, coach i mentor kobiecych zmian, www.silnaodsrodka.pl

Daria Boguta - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Pani Aneta to wspaniała, ciepła osoba, która potrafi słuchać, wyczuć klienta i jego fantazje.

Dzięki jednemu spotkaniu, jej cennym radom, profesjonalnej konsultacji i podsumowaniu spotkania w formie długiegooo opracowania cieszę się teraz przepięknym miejscem, wymarzonym, dokładnie takim, w jakim chciałam przebywać.

Każdy gość docenia wnętrze i z każdym jego “wow, jak tu pięknie” rozpiera mnie duma i wyjątkowa wdzięczność dla Pani Anety. Szczerze polecam każdemu, kto potrzebuje zarówno inspiracji, fachowej rady i pomocy w każdej kwestii, nawet po zakończeniu spotkania. Droga Pani Aneto ogromne podziękowania składam na Pani ręce 2764 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Daria Boguta, Poznań, właścicielka salonu urody i szkoleń Daria Boguta

Bartłomiej Kuliszewski 300x260 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Z Anetą miałem przyjemność pracować przy aranżacji kuchni i łazienki w mieszkaniu na wynajem dla studentów, oraz projekcie kawalerki dla nieco bardziej zamożnych klientów.

Jako, że była to pierwsza kawalerka w moim portfolio, chciałem mieć duży wkład w jej ostateczny kształt i charakter. Z tego powodu spędziliśmy długie godziny na wyborze odpowiednich elementów wystroju, kolorach ścian czy też usytuowaniu poszczególnych pomieszczeń.

Pomimo tego proces ten przebiegł bardzo sprawnie. Po wstępnym określeniu moich oczekiwań otrzymałem gotowe elementy, z których mogłem sobie wybrać te najbardziej mi odpowiadające. Tam, gdzie nie miałem własnego zdania zdałem się na Anetę.

Efekt końcowy okazał się być taki, jak tego oczekiwałem – czyli świetny. Mieszkanie jest nowoczesne, miejscami designerskie, a przy tym nie traci ciepła i przytulnego charakteru. Umiejętność przekształcenia nie zawsze precyzyjnych pomysłów w gotowy, unikalny produkt jest jedną z najważniejszych jej zalet. Ale zdecydowanie nie jedyną.

Bartłomiej Kuliszewski, Poznań, właściciel marki BSK Estates, www.bsk-estates.pl

Magda Halicka 300x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Anetkę znam od dawna. Estetyka i piękno, zarówno to zewnętrzne jak i wewnętrzne, zawsze było dla niej ważne. Kiedy dowiedziałam się, że swoją drogę zawodową związała z tworzeniem wnętrz, mogłam tylko przyklasnąć.

Aneta zgodziła się rok temu poprowadzić warsztaty z aranżacji wnętrz w naszej przestrzeni coworkingowo – szkoleniowej CO – Pracownia. Wtedy zobaczyłam ją w akcji: pełna pasji profesjonalistka, która zaraża swoim entuzjazmem. Nie tworzy sztucznego dystansu. Ma świetny kontakt z ludźmi. Najpierw słucha a potem rozmawia proponując takie rozwiązania aby to klient czuł się dobrze w powstającym wnętrzu.

W tym roku poprosiłam ją o przygotowanie projektu pokoju dla mojej córeczki. Pomimo, iż znamy się dobrze, Aneta podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Zebrała wszystkie informacje na temat naszych potrzeb, możliwości i  oczekiwań małej klientki. Spod jej rąk wyszły projekty, które nas zachwyciły estetyką i funkcjonalnością rozwiązań. Może dlatego, że Aneta również jest mamą i bardzo dobrze rozumie potrzeby zarówno rodziców jak i dzieci.

Polecam z całego serca!

Magda Halicka-Gołębiowska, Skórzewo, www.betterhr.pl

Zaproszenie Pani Anetki w skromne progi naszej ponad 100-letniej kamienicy było impulsem. Potrzebowaliśmy zmian i to bardzo, ale kompletnie wywietrzały z naszych głów ciekawe koncepcje. Ponadto pomysły dotyczące zmian skutecznie odtrącane były przez racjonalne podejście do sprawy: na pewno będzie nas to wiele kosztowało….o jakże się cudownie myliliśmy.

Pani Anetka pokazała nam niezwykłe i proste rozwiązania, a co najważniejsze otworzyła nasze (chyba troszkę zakurzone) głowy. Rozpoczęliśmy serię zmian, która trwa do dnia dzisiejszego – czyli już miesiąc 😊 Serdecznie dziękujemy i z całego serca polecamy tą wspaniałą Panią.

Agnieszka i Marcin Chmielewscy, Poznań

10402710 584951841638133 93565812739338945 n - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Anetą. Jest bardzo zaangażowana, styl który proponuje, jak i elastyczność oraz znajomość wielu tematów z branży wnętrzarskiej to jej wielki plus.

Przygotowuje projekty 3D całych mieszkań, wyszukuje konkretne produkty w sklepach, organizuje ich zakup, jest w stałym kontakcie z szefem ekip remontowych oraz innymi pracownikami, co zaoszczędza mi sporo czasu.

Przygotowuje mieszkania do sprzedaży lub najmu (home staging), dodatkowo wykonuje świetne zdjęcia. Doskonale rozumie ideę inwestowania w nieruchomości, gdyż sama jest inwestorem.

Kompleksowość i jakość usług jest nie do przecenienia, a kontakt z osobą, na której można polegać niesamowicie ułatwia pracę.

Grzegorz Kaczmarek, Poznań, Prezes Tudro Sp. z o.o. www.tudro.pl

EwaMajchrzak 300x200 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Z Anetą spotkałam się na warsztatach i konsultacjach, które prowadziła. Najbardziej podoba mi się jej znajomość rynku i produktów na nim dostępnych. Od razu potrafiła podpowiedzieć gdzie co dostać i w jaki sposób to wykorzystać. Czasami coś chodzi po głowie, ale nie do końca się wie co z tym dalej zrobić. Aneta po pierwsze pomoże ten obraz skonkretyzować, a po drugie podpowie w jaki sposób go zrealizować 🙂 

Ewa Majchrzak, Poznań

AT 300x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Aneta podeszła do projektu indywidualnie i kompleksowo. Po pierwsze, zero rutyny i rozwiązań “na jedno kopyto”. Maltretowała mnie pytaniami, żeby naprawdę zrozumieć czego oczekuję. Po drugie pomoc absolutnie we wszystkim!

Nie tylko pomogła zaprojektować nowy układ sypialni na okoliczność pojawienia się nowego członka rodziny (gdzie dochodzą dodatkowe meble takie jak łóżeczko czy przewijak), ale również przeszukała sklepy by dobrać szafę i pudełka do wnęk, które pasowałyby wizualnie, cenowo i rozmiarowo. Pomyślała o aspektach praktycznych (bo np. przewijak ma wmontowaną wanienkę i trzeba nią wyjeżdżać na kółkach do łazienki).

Przygotowała kilka różnych opcji układu mebli. I ponadto pamiętała o aspektach estetycznych, bo wnętrza muszą jeszcze prócz spełniania funkcji cieszyć oko 🙂 Polecam!

Angelika M. Talaga, Poznań www.godmother.pl 

DSC 2739 Kopiowanie 199x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Umówiłam się z Anetą na konsultacje na żywo. Czułam, że w moim mieszkaniu brakuje tego „czegoś”- drobnych elementów, które pozwolą poczuć się w nim bardziej przytulnie.

Gdy weszła do mojego mieszkania, od razu przystąpiła do działania i miała kilka gotowych rozwiązań moich aranżacyjnych problemów. Bardzo spodobało mi się indywidualne podejście Anety .Wsłuchiwała się w moje obawy, potrzeby i na tej podstawie- dostosowała rozwiązanie. Na bieżąco reagowała na moje słowa. Podczas naszej rozmowy, cały czas miała na uwadze to, aby obie strony były zadowolone z efektu końcowego.

Po dokładnej analizie, przeszła do konkretnych i szczegółowych zmian w moim mieszkaniu. Przedstawiła mi ciekawe, pomysłowe, nieszablonowe propozycje, które od razu mogłam zastosować. Dodatkowo poleciła mi gotowe produkty, dzięki czemu oszczędziłam swój czas na ich poszukiwania. Zdziwiłam się, jak wiele fajnych rezultatów można osiągnąć niewielkim kosztem.

Bardzo polecam współpracę z Anetą wszystkim osobom, które chcą dokonać metamorfozy wnętrza, nie wydając przy tym jednocześnie majątku 🙂 To bardzo kreatywna osoba. Widać, że swoją pracę wykonuje z pasją. Spodobało mi się jej zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Gdy będę potrzebować kolejnych zmian w moim wnętrzu- wiem, do kogo się zgłoszę.

Magda Bek, Poznań, www.magdabek.pl

Karola Kopiowanie 150x150 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Wieloletnia przyjaciółka i trafny doradca z niesamowitym wyczuciem stylu. Często zwraca uwagę na szczegóły, na które zwykły śmiertelnik nawet by nie spojrzał.

Głowa pełna pomysłów, praktyczne podeście do sprawy oraz fascynatka tego co robi. Potrafi nawet za niewielki budżet wyczarować całkiem nowe miejsce do zamieszkania. Ciągle się dokształca i otwiera na nowe możliwości oraz propozycje jakie dyktuje rynek. Dla mnie jej rady zawsze są cenne i bez wahania realizuję je w życiu. Współpraca z Inside Story na TAK!!!

Karolina Jackowska, Wrocław

12278916 10206633977541303 6492611983052024830 n 300x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w końcu to zrobiliśmy. Po kilku latach od wstępnego urządzenia mieszkania ciągle mobilizowaliśmy się do tego, aby je dopieścić, udekorować, nadać mu klimat. I tutaj z nieba spadła nam Aneta.

Wystarczyła jedna konsultacja u nas w domu, abyśmy złapali nową pasję do tego tematu, w końcu wspólnie zdecydowali jak to ma wyglądać. Aneta od razu dokonała kilku prostych zmian, które odmieniły nasze wnętrza (to niesamowite, jak małe zmiany dają duży efekt!), zaproponowała ulepszenia w takim budżecie, jaki nas interesował i pokazała nam wiele świetnych inspiracji. Robimy to!

Marta i Mateusz Malinowscy, Komorniki, www.familymanager.pl

Gosia Kopiowanie 150x150 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Anetą. Błyskawicznie reagowała na wszystkie moje potrzeby-od razu proponowała rozwiązanie i to takie, na które raczej sama bym nie wpadła. Widać, że żyje tematem aranżacji wnętrz. Umie też słuchać i dopasowuje zmiany do tego, czego naprawdę się potrzebuje. Plan działania ustaliłyśmy razem na podstawie szczegółowych rozmów i to mi się bardzo podobało. Polecam wszystkim, którzy są zapracowani jak ja i nie mają czasu organizować i pilnować wszystkiego samodzielnie.

Gosia Ożóg, Swarzędz

11209366 1644526935825543 4740836766439900881 n 300x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Współpraca z Anetą  była czystą przyjemnością. Aneta jest profesjonalistką. Od samego początku zadbała o dobrą atmosferę współpracy i jasne zasady otwartej komunikacji. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ wystrój naszego salonu miał być nie tylko funkcjonalny ale przede wszystkim miał być “nasz”… Nie miało być tylko ładnie, ale miał pasować do naszej rodziny…

Anecie wystarczyło kilka wspólnie spędzonych chwil, by móc podrzucić mnóstwo inspiracji i pomysłów. W pierwszym etapie rozmawialiśmy o salonie, ale nasze remontowe szaleństwo rozpoczęliśmy od łazienki. Dzięki Anecie małym kosztem, to był warunek konieczny, i odrobiną własnej pracy, moja koszmarna łazienka zmieniła się w miejsce, w którym w końcu mogę się zrelaksować.

Po tym projekcie z niecierpliwością czekam na zmiany w salonie. Wspaniałe jest to, że Aneta przekonała mnie, że niepotrzebne są duże pieniądze by stare pomieszczenia nabrały nowego blasku. Polecam jej usługi wszystkim znajomym.

Magda K., Poznań

20150710 201005 1 Kopiowanie 300x232 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Po co komu pomoc w urządzeniu mieszkania. Szkoda czasu i pieniędzy na coś, co można zrobić samemu. Wychodziliśmy z takiego właśnie założenia. Ale okazało się, że warto popracować z kimś, kto właśnie umie zadać to samo pytanie – po co? Tylko w odpowiednim momencie;). I nagle okazuje się, że podaje rozwiązanie które zabiera mniej czasu i pieniędzy. Orientuje się w sprytnych technikach, ma doświadczenie i lubi to, co robi. Duży plus dla Inside Story za to, ze słucha a nie narzuca swój styl. Warto się skusić 🙂

Ola i Łukasz, Poznań

foto krzysztofgorecki Kopiowanie 300x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienciAneta świetnie sprawdziła się w roli doradcy i małego “rewolucjonisty”. Skutecznie przekonała do pozbycia się niechcianych pamiątek po długoletnich lokatorach. Kilkoma prostymi zabiegami powiększyła wnętrze pokoju, a ostatecznie zainspirowała do przeprowadzenia kompletnego remontu.

Wykorzystaliśmy jej wiedzę i umiejętności do urządzenia po swojemu salonu i dzięki temu mamy nowoczesny wygląd za stosunkowo niewielkie sumy. Bardzo na plus jest kwestia doradzania przez Anetę konkretnych produktów i miejsc, gdzie można je tanio dostać.

Krzysztof Gorecki, Poznań, www.inmarketing.pl

ania fot 234x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Zgłosiłam się do Anety z wątpliwościami jak wykończyć moją nową kuchnię. Nie byłam pewna, czy moje wyobrażenia i wizje dot. kącika jadalnego oraz koloru frontów szafek będą spójne z tym, co już w kuchni jest. Dodam, że dobór stylu i kolorystyki oraz urządzanie nie są moimi mocnymi stronami, a zależało mi, aby wnętrze było harmonijne i funkcjonalne.

Wystarczyła godzinna konsultacja przez Skype z Anetą, abym poczuła się pewnie – Aneta dała mi wiele cennych wskazówek i inspiracji, a także praktycznych, konkretnych porad jak uczynić kuchnię bardziej funkcjonalną, przytulną i odpowiadającą moim potrzebom.

Aneta ma niesamowite wyczucie estetyczne, dużą wiedzę w zakresie wystroju wnętrz, “szósty” zmysł do efektywnych cenowo i efektownych wizualnie rozwiązań, praktyczne podejście do funkcjonalności wnętrza, a przy tym jest niesamowicie konkretna i potrafi doskonale wczuć się w potrzeby klienta – masz zatem gwarancję, że zaproponowane rozwiązania będą praktyczne, funkcjonalne, estetyczne i zgodne z Twoim gustem i potrzebami. Jak dla mnie – bomba ! 

Anna Bednarczuk, www.silazmian.pl

13015127 10153556767108519 9046760625019119165 n 1 300x300 - Przeczytaj, co o współpracy ze mną mówią klienci

Od kilku lat szukam inspiracji na ścianę z telewizorem – i nic mi do końca nie pasuje. Umówiłam się na konsultacje telefoniczne (poprzedzone wysłaniem kilku zdjęć) z Anetą trochę z ciekawości. A tu od razu prosty i genialny w swojej prostocie pomysł – przesuń telewizor – oraz mnóstwo innych inspiracji! Polecam!

Joanna Perzanowska, www.matkawkratke.pl