foto profilowe 2 199x300 - O mnie

Mam na imię Aneta i jestem projektantką wnętrz oraz home stagerką.

Przytulne, wygodne, funkcjonalne i nieszablonowe wnętrza to mój znak rozpoznawczy.

Moją misją jest kreowanie takich przestrzeni, w których mieszkańcy czują się komfortowo i swobodnie.

Temat wnętrz i nieruchomości to moja codzienność od kilku lat. Mam spore doświadczenie w urządzaniu mieszkań na wynajem i sprzedaż, a jednocześnie cały czas urządzam domy i mieszkania prywatne. Jestem marzycielką, która twardo stąpa po ziemi – idealne połączenie w tej branży 🙂

W międzyczasie ukończyłam, z wynikiem bardzo dobrym, studia podyplomowe Aranżacja Wnętrz w School of Form uniwersytetu SWPS. Podobno najlepsze w Polsce. Bardzo dużo się tu nauczyłam i poznałam świetnych specjalistów, którzy dosłownie żyją designem i sztuką. Da się!

W swojej pracy łączę aranżację wnętrz z technikami home stagingu czyli przeprowadzeniem sprytnych i niedrogich zmian, które mają na celu przygotowanie mieszkania do sprzedaży tak, aby pokazywało cały swój potencjał jak na dłoni.

Czasem wystarczy drobne przemeblowanie, pozbycie się paru rzeczy, bądź odmalowanie ścian, aby zyskać zupełnie nowe wnętrza. Mam na koncie sporo konsultacji po których moim klientom puszczają wszelkie blokady i w końcu zaczynają świadomie kreować przestrzeń wokół siebie. Bo już wiedzą jak. To z kolei mocno podnosi jakość ich życia.

Mogę przeprowadzić dla Ciebie metamorfozę mieszkania, bądź przygotować projekt od zera. Mogę też nadzorować cały proces, urządzić mieszkanie w najdrobniejszych szczegółach i zakończyć profesjonalną sesją zdjęciową.

Uwielbiam jak moi klienci mówią “ Nigdy bym sam na to nie wpadł/a !” , “Wow! Genialne!”, “Nie wiedziałem, że coś takiego w ogóle istnieje”, “Nie wiem jak pani to wszystko ogarnia”.

I właśnie po to to robię. Pomagam wnętrzom wznieść się na wyższy poziom. Odczarowuję remonty. A Ty zajmij się w tym czasie tym, co lubisz najbardziej.

Mieszkam w Poznaniu i tu najczęściej pracuję, ale nie tylko. Wnętrza można urządzać również zdalnie.

Zapisz się do bezpłatnego newslettera, a w prezencie prześlę Ci mój mini-poradnik dotyczący podstaw aranżacji wnętrz. Wierzę, że znajdziesz w nim coś dla siebie.

Prywatnie – żona i mama dwóch chłopców. Uwielbiam słońce, lato i wodę. Wszystko związane z wodą! 

Zaczynałam zupełnie hobbystycznie – urządzałam wnętrza dla siebie i znajomych. Wiele razy przekonałam się, że wiem w tej kwestii o wiele więcej niż inni – w końcu interesowałam się branżą wnętrzarską cały czas! Generalny remont własnego mieszkania był najlepszym sprawdzianem – zdałam 🙂

Potem było jeszcze więcej wiedzy – z gazet, książek, Internetu, telewizji, doświadczenia…Interesowało mnie tylko aranżowanie wnętrz! W pewnym momencie potrzeba projektowania była już tak silna, że nie mogłam opierać się dłużej – stworzyłam stronę internetową i postanowiłam dać sobie szansę. Moje mieszkanie było skończone-potrzebowałam nowych!

W tej chwili mogę śmiało nazwać się projektantką wnętrz – od kilku lat projektuję z bardzo dobrymi efektami. Słowo „talent” jeszcze nie za bardzo przechodzi mi przez gardło, ale fakt jest taki, że często je słyszę, więc chyba coś w tym jest 😉

Wcześniej szukałam swojej drogi na różne sposoby. Ta artystyczna ciągnęła mnie najbardziej, ale zwyczajnie brakowało mi odwagi na wyjście poza schemat. Cieszę się, że w końcu ją znalazłam. Głównie dzięki niesamowicie wartościowym treściom Michała Szafrańskiego – jeśli zdarza nam się czasami rozmawiać, to moje podziękowania zwykle dominują w dyskusji – nie mogę się powstrzymać!

Pracuję zarówno dla osób prywatnych jak i klientów biznesowych. Dobrze znam potrzeby obu grup. Zupełnie inaczej projektuje się dla konkretnej osoby, a inaczej dla anonimowego najemcy czy kupującego. Obie formy dają mi dużo radości i bardzo lubię je ze sobą przeplatać.

Wcześniej ukończyłam poznański Uniwersytet Ekonomiczny, pracowałam jako pilot wycieczek w Grecji i przewodnik miejski po Poznaniu. Potem wiele lat na Międzynarodowych Targach Poznańskich przy obsłudze wystawców i organizacji targów.

Myślę, że lata pracy z setkami klientów zaowocowały tym, że teraz po prostu umiem słuchać, analizować indywidualne sytuacje i dobierać efektywne rozwiązania. Uważam, że dobra komunikacja to podstawa w każdej branży – moi klienci bardzo to doceniają. Podobno wyróżniam się w tej kwestii 🙂

Jeśli podoba Ci się to co robię, zapraszam do zapoznania się z  ofertą

Moje realizacje znajdziesz w portfolio, ale to tylko wycinek możliwości. Zapytaj co mogę zrobić dla Ciebie 🙂

Bądźmy w kontakcie

Aneta