Masz ochotę na zmiany w swoim mieszkaniu, ale nie wiesz od czego zacząć?

 

Urządzasz dom od zera i nie masz pewności czy Twoje pomysły się sprawdzą?

 

Zastanawiasz się gdzie to wszystko kupić i za ile :)?

 

DZIĘKI KONSULTACJI NARESZCIE RUSZYSZ Z MIEJSCA!

Korzystając z mojego doświadczenie szybciej  odpowiesz sobie na kluczowe pytania i podejmiesz odpowiednie decyzje.

Powiem Ci od czego najlepiej zacząć, jakie metody zastosować oraz gdzie zrobić zakupy, aby cieszyć się wspaniałymi efektami nie za miliony monet 😉 One oczywiście są bardzo istotne, ale same w sobie nie załatwią sprawy.

Najważniejszy jest dobry pomysł. Bez niego łatwo wydać dużo z mizernym rezultatem.

Bardzo szanuję Twoje potrzeby i budżet - na ich podstawie ułożymy optymalny plan działania spójny z Twoją wizją

Moja praktyka pokazuje, że pomysły przekazywane klientom często generują oszczędności wielokrotnie przewyższające cenę usługi. I o to właśnie chodzi. Zatrudnianie projektanta musi się opłacać. Zasada win-win (wygrany-wygrany) to mój priorytet.

 

 

Zapraszam do współpracy

 

 

Poniżej przykładowe efekty "przed i po"

 

ZOBACZ JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA:

TWÓJ RUCH - napisz do mnie i opowiedz w paru zdaniach w czym mogę Ci pomóc. Skontaktuję się z Tobą i ustalimy termin konsultacji. Poproszę Cię również o wypełnienie krótkiej ankiety na temat Twoich potrzeb i preferencji tak, abym mogła przygotować się do rozmowy

 

SPOTKANIE - przyjeżdżam do Ciebie na 2 godziny i rozmawiamy na nurtujące Cię tematy (w wersji online oprowadzasz mnie po danej przestrzeni z kamerą). Uważnie słucham, powoli Cię poznaję, dorzucam swoje pomysły i z tej mieszanki powstaje idealny plan na wprowadzenie zmian w Twoich wnętrzach. Czasem nie mogę powstrzymać się od przestawiania mebli na bieżąco - wtedy pierwszą metamorfozę masz odhaczoną od razu 😉

 

RAPORT -  do 3 dni roboczych po spotkaniu otrzymasz ode mnie obszerny raport zawierający wszystkie ustalenia w uporządkowany sposób. Oprócz tego dostaniesz także sporo nowych informacji, inspiracji, linków do przykładowych produktów oraz praktycznych wskazówek.

Do tego czasu w Twojej głowie pewne tematy zaczną się układać, ale pojawią się dodatkowe pytania - bez obaw:

 

PYTANIA DODATKOWE -  jeśli zapomnisz zapytać o coś podczas spotkania, możesz swobodnie doprecyzować szczegóły później. Masz na to 3 dni od otrzymania raportu

Nasza współpraca nie kończy się na jednym spotkaniu-otrzymasz ode mnie o wiele więcej wsparcia. W praktyce, w ramach jednej konsultacji, pracujemy razem nad Twoimi wnętrzami około tygodnia.

 

 

 

A co potem? Czas wprowadzić plan w życie! Gwarantuję Ci, że jak tylko zobaczysz pierwsze zmiany, od razu nabierzesz pewności i...ochoty na więcej!

Nic tak nie uskrzydla w działaniu jak widoczne efekty.

Bardzo możliwe, że zmiany sięgną o wiele dalej, niż to było zakładane. Kreowanie własnej przestrzeni po prostu uzależnia. Skąd to wiem? Widziałam to mnóstwo razy.

Wielu klientów mówi, że moja wizyta była dla nich przełomem-obudziła na nowo wyobraźnię. Efekt po pierwszej metamorfozie pociągnął za sobą potrzebę kolejnych. To często widać już w trakcie konsultacji-przyjeżdżam pomóc „tylko w salonie”, a finalnie rozmawiamy o wszystkich metrach kwadratowych. Czasu jest wystarczająco dużo aby poruszyć naprawdę wiele tematów.

Cały fenomen polega na prostej zasadzie: po prostu zacznij. A potem to już idzie 🙂

Jeśli tylko na horyzoncie widać realne możliwości to i zapał się pojawia.

To piękny proces i uwielbiam w nim uczestniczyć. Dzięki temu, że widzę mieszkanie po raz pierwszy, z reguły od razu dostrzegam jeśli coś w nim nie gra. Ty widzisz te same wnętrza trochę inaczej - dobrze je znasz i możesz mieć trudności z wychwyceniem co tu nie pasuje.

Czasami po prostu czujesz, że coś jest nie tak, ale nie wiesz co-pomagam to określić i znaleźć rozwiązanie. Również on-line.  W większości przypadków już ta jedna wizyta wystarcza, aby samemu rozpocząć remont i zmiany, ale może się zdarzyć tak, że będzie to jedynie początek rozmów. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz.

 

 

KIEDY WARTO?

przed lub w trakcie urządzania własnego domu-jako wskazanie najlepszej drogi do przeprowadzenia zmian

gdy chcesz w końcu ładnie mieszkać - sprawnie podjąć wszystkie decyzje i zacząć działać

gdy bardzo potrzebujesz zmian, ale masz mętlik w głowie od nadmiaru możliwości

gdy pasjami oglądasz w TV szaleństwa Doroty Szelągowskiej i chcesz tak samo 😉

gdy nie wiesz od czego zacząć i gdzie najkorzystniej kupić to, czego potrzebujesz

gdy nie możesz dojść do porozumienia, co do zakresu zmian, z resztą rodziny

jako próbka możliwości przed zatrudnieniem projektanta wnętrz-jeśli zdecydujesz się na kompleksowy projekt konsultacja będzie bezpłatna

jako wstęp do skorzystania z innych usług takich jak pakiet konsultacji VIP, czy wspólne zakupy

kiedy po prostu potrzebujesz indywidualnego podejścia i rozmowy z kimś, kto zna się na rzeczy 🙂

 

ILE TO KOSZTUJE?

 Konsultacja online to inwestycja 697 zł, natomiast na żywo w Poznaniu z dojazdem do Klienta 797 zł

 Jeśli mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu i chcesz w nim prowadzić zmiany, ale masz oczywiste ograniczenia, no i nie chcesz wiele inwestować, a jednak mieszkać lepiej, możesz skorzystać z konsultacji przygotowanej specjalnie na tę okazję. Prześlę Ci ankietę z pytaniami, potem spotkamy się na Skype na 1,5h i ustalamy co warto zrobić, a następnie otrzymasz podsumowanie rozmowy. Taka konsultacja to koszt 297 zł (dotyczy tylko mieszkań wynajmowanych)

 A jeśli chcesz ze mną porozmawiać na dowolny temat wnętrzarski lub home stagingowy, zawsze masz możliwość wykupienia 1h rozmowy (bez wcześniejszych i późniejszych ustaleń). Cena to 147zł/h

 

 

Umawiam się na konsultację

 

 

Nadal się wahasz? Zobacz, co mówią inni:

Umówiłam się z Anetą na konsultację na żywo. Czułam, że w moim mieszkaniu brakuje tego „czegoś”- drobnych elementów, które pozwolą poczuć się w nim bardziej przytulnie.

Gdy weszła do mojego mieszkania, od razu przystąpiła do działania i miała kilka gotowych rozwiązań moich aranżacyjnych problemów. Bardzo spodobało mi się indywidualne podejście Anety.Wsłuchiwała się w moje obawy, potrzeby i na tej podstawie- dostosowała rozwiązanie. Na bieżąco reagowała na moje słowa. Podczas naszej rozmowy, cały czas miała na uwadze to, aby obie strony były zadowolone z efektu końcowego.

Po dokładnej analizie, przeszła do konkretnych i szczegółowych zmian w moim mieszkaniu. Przedstawiła mi ciekawe, pomysłowe, nieszablonowe propozycje, które od razu mogłam zastosować. Dodatkowo poleciła mi gotowe produkty, dzięki czemu oszczędziłam swój czas na ich poszukiwania. Zdziwiłam się, jak wiele fajnych rezultatów można osiągnąć niewielkim kosztem.

Bardzo polecam współpracę z Anetą wszystkim osobom, które chcą dokonać metamorfozy wnętrza, nie wydając przy tym jednocześnie majątku 🙂 To bardzo kreatywna osoba. Widać, że swoją pracę wykonuje z pasją. Spodobało mi się jej zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Gdy będę potrzebować kolejnych zmian w moim wnętrzu- wiem, do kogo się zgłoszę

Magda Bek, www.magdabek.pl


 

Pani Aneta to wspaniała, ciepła osoba, która potrafi słuchać, wyczuć klienta i jego fantazje.

Dzięki jednemu spotkaniu, jej cennym radom, profesjonalnej konsultacji i podsumowaniu spotkania w formie długiegooo opracowania cieszę się teraz przepięknym miejscem, wymarzonym, dokładnie takim, w jakim chciałam przebywać.

Każdy gość docenia wnętrze i z każdym jego "wow, jak tu pięknie" rozpiera mnie duma i wyjątkowa wdzięczność dla Pani Anety. Szczerze polecam każdemu, kto potrzebuje zarówno inspiracji, fachowej rady i pomocy w każdej kwestii, nawet po zakończeniu spotkania.

Droga Pani Aneto ogromne podziękowania składam na Pani ręce 2764 - KONSULTACJA

Daria Boguta, właścicielka salonu urody i szkoleń Daria Boguta


 

 

Zgłosiłam się do Anety z wątpliwościami jak wykończyć moją nową kuchnię. Nie byłam pewna, czy moje wyobrażenia i wizje dot. kącika jadalnego oraz koloru frontów szafek będą spójne z tym, co już w kuchni jest. Dodam, że dobór stylu i kolorystyki oraz urządzanie nie są moimi mocnymi stronami, a zależało mi, aby wnętrze było harmonijne i funkcjonalne.

Wystarczyła godzinna konsultacja przez Skype z Anetą, abym poczuła się pewnie - Aneta dała mi wiele cennych wskazówek i inspiracji, a także praktycznych, konkretnych porad jak uczynić kuchnię bardziej funkcjonalną, przytulną i odpowiadającą moim potrzebom.

Aneta ma niesamowite wyczucie estetyczne, dużą wiedzę w zakresie wystroju wnętrz, "szósty" zmysł do efektywnych cenowo i efektownych wizualnie rozwiązań, praktyczne podejście do funkcjonalności wnętrza, a przy tym jest niesamowicie konkretna i potrafi doskonale wczuć się w potrzeby klienta - masz zatem gwarancję, że zaproponowane rozwiązania będą praktyczne, funkcjonalne, estetyczne i zgodne z Twoim gustem i potrzebami. Jak dla mnie - bomba! 🙂

Anna Bednarczuk, www.silazmian.pl


 

Skontaktuj się ze mną

Życie jest zbyt krótkie, by przebywać we wnętrzach bez wyrazu!