Chcesz szybko i korzystnie sprzedać mieszkanie?

A może uzyskać wyższą kwotę za jego wynajem?

Marzy ci się efekt "WOW" od samego wejścia?

 

 

ROZWIĄZANIEM JEST HOME STAGING!

Home staging (z ang. sceny domowe) to drobne, ale efektowne zabiegi mające na celu zaprezentowanie nieruchomości z jak najlepszej strony. Sprzątanie, naprawa usterek, odświeżenie mieszkania, odpowiednie ustawienie mebli, delikatne dekoracje - to wszystko sprawi, że Twoje mieszkanie będzie zachęcało do kupna.

Zadbana nieruchomość wzbudza zaufanie i uruchamia wyobraźnię klienta. Jeśli "widzi siebie" w poszczególnych wnętrzach-na pewno weźmie Twoją ofertę pod uwagę. Warto zwiększyć swoje szanse już na wstępie.

Chyba każdy, przeglądając ogłoszenia, choć raz natknął się na zdjęcia "salonu" z suszarką pełną prania jako główną ozdobą. Bałagan w mieszkaniach wystawionych na sprzedaż to nadal rzecz nagminna. Takie zdjęcia zniechęcają.

One również uruchamiają wyobraźnię, ale w drugą stronę - klient od razu jest negatywnie nastawiony, podejrzliwy. To tak, jakby zobaczył śmieci w witrynie sklepowej, zamiast tego po co przyszedł. Jeśli chcesz sprzedać - zadbaj o atrakcyjną wystawę.

Ludzie po prostu wolą kupować ładne rzeczy. Dobrze przygotowane mieszkania sprzedają i wynajmują się szybciej, co może oznaczać, że koszt home stagingu zwróci się już w pierwszym miesiącu najmu, a w przypadku sprzedaży będzie kilkukrotnie niższy niż pierwsza obniżka ceny.

Pamiętaj, że każdy miesiąc bez klienta obniża Twój zysk.

Więcej o idei home stagingu przeczytasz tutaj, a jeśli zapiszesz się do mojego newslettera otrzymasz poradnik o podstawach aranżacji wnętrz.

Jeśli jednak nie masz czasu lub ochoty zgłębiać tego tematu - Zapraszam do współpracy

Zdaję sobie sprawę, że może być Ci trudno spojrzeć na własne mieszkanie okiem klienta, dlatego obiektywne uwagi kogoś z zewnątrz mogą istotnie pomóc.

 

 

Poniżej przykładowe efekty. Widzisz tę subtelną różnicę 🙂 ?

 

ZOBACZ JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA:

Każde mieszkanie lub dom wymaga indywidualnego podejścia. Zakres usługi zależy od tego, co chcesz osiągnąć i jaką kwotę możesz na to przeznaczyć, a także od tego w jakim stanie jest mieszkanie oraz komu chcesz je wynająć lub sprzedać.

Inaczej przygotowuje się do sprzedaży luksusowy dom, a inaczej mieszkanie dla studentów. W obu przypadkach musi być czysto i ładnie, ale ofertę adresujemy do zupełnie innych osób z zupełnie innym budżetem, dlatego i oferty będą się znacznie różnić.

 

W zależności od potrzeb mogę zaproponować Ci:

 konsultację podczas której dowiesz się co warto zrobić i ile to będzie kosztowało, opcjonalnie z gotową listą zakupów

 

 wprowadzenie planu w życie-przygotuję Twoje mieszkanie do sprzedaży z użyciem przedmiotów, które już znajdują się w mieszkaniu, lub dokupię kilka nowych-oczywiście w porozumieniu z Tobą

 

 jeśli mieszkanie wymaga drobnych prac remontowych - określę co jest do zrobienia i skontroluję prace wykonawców, a następnie zajmę się optymalną aranżacją przestrzeni

 

 organizuję również zamówienia i odbiór materiałów wykończeniowych, czy mebli

 

 na koniec proponuję Ci profesjonalną sesję zdjęciową po której otrzymasz pakiet pięknych zdjęć przygotowanych do publikacji w serwisach nieruchomości

 

 

 

KIEDY WARTO?

jeśli zamierzasz sprzedać lub wynająć swój dom/mieszkanie i uzyskać wysoką cenę

jeśli jesteś profesjonalnym agentem nieruchomości i organizujesz powyższe dla klienta

jeśli oferta od jakiegoś czasu jest na rynku i nie wzbudza zainteresowania

jeśli chcesz ją mocno wyróżnić i z dumą pokazywać

jeśli kupujesz na tzw. flipa mieszkanie z potencjałem, który chcesz wydobyć

jeśli masz świadomość marketingowej siły home stagingu, ale wolisz to zlecić innym

jeśli posiadasz wiele nieruchomości i delegowanie zadań to oczywistość 🙂

 

 

CO ZYSKASZ?

klientów! - może nawet będą rywalizować o Twoje mieszkanie

czas - zamkniesz transakcję zdecydowanie szybciej, być może wystarczy jedna prezentacja

pieniądze - dzięki większemu zainteresowaniu uzyskasz wymarzoną cenę i pozbędziesz się comiesięcznych kosztów (czynsz, prąd, gaz)

spokój - sprawna sprzedaż czy wynajem zwyczajnie oszczędza nerwy

satysfakcję - bo trzeba pracować mądrze, a nie ciężko 🙂

 

ILE TO KOSZTUJE?

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie w zależności od metrażu, zakresu prac, typu pomieszczenia. Minimalna inwestycja to 497 zł za konsultację online z raportem i wskazówkami do samodzielnego wdrożenia (z tej opcji korzystają również inwestorzy, którzy mają różnorakie wątpliwości w trakcie remontu).

Spotkanie na żywo w Poznaniu, realizacja metamorfozy, profesjonalna sesja zdjęciowa - do ustalenia po przedstawieniu szczegółów.

 

Napisz do mnie

i opowiedz w paru zdaniach w czym mogę Ci pomóc. Skontaktuję się z Tobą i ustalimy zakres działań

 

 

 

Nadal się wahasz? Zobacz, co mówią inni:

Polecam współpracę z Panią Anetą, duża wiedza i wyczucie estetyki.

Skutecznie wspiera na każdym etapie metamorfozy mieszkania, począwszy od doboru odpowiedniego koloru i rodzaju farby po dodatki i akcesoria do każdego pomieszczenia w mieszkaniu.

Znajduje funkcjonalne rozwiązania, świetnie łączy je z gustem i stylem oraz wygodą domowników.
Działa sprawnie i z dużą pogodą ducha, optymizmem, co sprawia, że nawet remont staje się przyjemny!

Ewa Manthey, Agent Nieruchomości,  www.remaxexperts.pl


 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w końcu to zrobiliśmy.

Po kilku latach od wstępnego urządzenia mieszkania ciągle mobilizowaliśmy się do tego, aby je dopieścić, udekorować, nadać mu klimat.

I tutaj z nieba spadła nam Aneta.

Wystarczyła jedna konsultacja u nas w domu, abyśmy złapali nową pasję do tego tematu, w końcu wspólnie zdecydowali jak to ma wyglądać.

Aneta od razu dokonała kilku prostych zmian, które odmieniły nasze wnętrza (to niesamowite, jak małe zmiany dają duży efekt!), zaproponowała ulepszenia w takim budżecie, jaki nas interesował i pokazała nam wiele świetnych inspiracji.

Robimy to!

Marta i Mateusz Malinowscy,  www.familymanager.pl


 

Aneta świetnie sprawdziła się w roli doradcy i małego "rewolucjonisty".

Skutecznie przekonała do pozbycia się niechcianych pamiątek po długoletnich lokatorach.

Kilkoma prostymi zabiegami powiększyła wnętrze pokoju, a ostatecznie zainspirowała do przeprowadzenia kompletnego remontu.

Wykorzystaliśmy jej wiedzę i umiejętności do urządzenia po swojemu salonu i dzięki temu mamy nowoczesny wygląd za stosunkowo niewielkie sumy.

Bardzo na plus jest kwestia doradzania przez Anetę konkretnych produktów i miejsc, gdzie można je tanio dostać.

Krzysztof Gorecki, www.inmarketing.pl


 

Skontaktuj się ze mną

...i sfinalizuj transakcję!